
V jesenski kruh sem danes dala kvasec (mlačna voda, mleko, ščep sladkorja in malo moke). Nato sem v aktiviran kvasec dodala belo ostro moko, olje in sol. Na hitro sem premešala, dodala semena (bučna, sončnična, lanena, bel in črn sezam) ter precejšnjo pest domačih majhnih ocvirkov. Testo sem pustila, da je vzhajalo, nato pa ga zvrnila na pekač, zvezala s špagami, da sem dobila videz buče, in spekla. Bil je odličen – jedli smo ga zraven golaža, ostala pa sta le še dva koščka.

Rustikalni kruh z visoko hidracijo

Lepljivi cimetovi polžki

Rožnati kruhki z rdečo peso

Preprosta velikonočna pletenica

Francoske bagete

Krompirjeva focaccia

Mini Baguette